Skip to main content

Yhteystiedot

Kuinka voimme auttaa?

Pääkonttori

Leden Group Oy

Pakkahuoneenkatu 12 B, 18
90100 Oulu

Henkilöstö

Myynti

Kotimaan myynti Leden Group, Suomi
Tero Hakkarainen
+358 44 052 2190
tero.hakkarainen@lasercomp.fi

Vientimyynti, Leden Group Suomi
Pasi Sarkkinen
+358 40 610 2927
pasi.sarkkinen@ledengroup.com

Myynti Metaform, Leden Group Viro
Kaarel Kork
+372 5336 400
kaarel.kork@favor.ee

Myynti Profiline, Leden Group Viro
Lauri Sepp
+372 502 2339
lauri.sepp@favor.ee

Myynti CutCenter, Leden Group Viro
Tiina Kirs
+372 504 0496
tiina.kirs@favor.ee

Johto

Toimitusjohtaja
Juha Heikkinen
+358 40 188 2376
juha.heikkinen@ledengroup.com

Talousjohtaja
Jaakko Karjalainen
+358 40 546 7278
jaakko.karjalainen@ledengroup.com

Myyntijohtaja, Leden Group
Kaarel Viik
+372 501 2096
kaarel.viik@favor.ee

Myyntijohtaja, Leden Group Suomi
Pertti Haataja
+358 50 551 2639
pertti.haataja@celermec.fi

Tytäryhtiöt

Favor AS

Loovälja tee 11
Liivamäe küla
74207 Jõelähtme vald
Harju maakond
Estonia

tel. +372 6349 200
info@favor.ee

Toimitusjohtaja
Elari Tiimus

Celermec Oy

Eletie 7
85410 Sievi
Finland

tel. +358 44 781 5715
Tilaukset ja kyselyt:
orders@celermec.fi

Johtaja
Pertti Haataja

Lasercomp Oy

Hopeatie 5
85500 Nivala
Finland

tel. +358 44 045 8891
Tarjouspyynnöt ja tilaukset:
kuvat@lasercomp.fi

Johtaja
Saku Törmälehto

Ojala-Yhtymä Oy

Teollisuustie 3
85410  Sievi
Finland

Myynti: sales@ojalagroup.com
Tilaukset: order.sievi@ojalagroup.com

Johtaja
Marko Niskanen

Ojala Estonia OÜ

Harku tee 63, Tabasalu
76901 Harjumaa
Estonia

sales.estonia@ojalagroup.com
order.tabasalu@ojalagroup.com

Johtaja
Derek Vaide